Opcje przeglądania
Producent

Dziś wiemy że popularne przed laty powiedzenie „cukier krzepi” z prawdą ma niewiele wspólnego. Nie istotne czy chodzi o ekologiczny cukier trzcinowy jasny, ekologiczny cukier trzcinowy czy też ekologiczny cukier Mascobado – powyższe twierdzenie przez lata było efektem działań lobby cukierniczego.

Świadomość nie najlepszego oddziaływania cukru na nasz organizm powoduje, że z chętnie sięgamy po ekologiczne zamienniki cukru takie jak ksylitol lub erytrol zwany też erytrytolem. Im w dużej mierze poświęcamy niniejszą kategorię. Nie tylko jednak te produkty, będące tak naprawdę alkoholami, służą nam na co dzień do osładzania sobie dnia powszedniego.

Tym co w Polsce kojarzy się ze słodzeniem od zawsze jest typowy polski miód, którego mamy całą mnogość. Praktycznie każda roślina kwitnąca jest podstawą do powstania miodu. Odpowiedzialne za ten wspaniały proces pszczoły obdarowują nas takimi pysznościami jak znany każdemu miód rzepakowy, miód mniszkowy, miód akacjowy, bardziej wykwintny miód spadziowy czy też zupełnie wyjątkowy miód wrzosowy czy też ekologiczny miód z malin leśnych. Są to oczywiście tylko przykłady bo pełny wybór oferowanych przez nas miodów pochodzących z polskich lasów i łąk znajdziecie zakładce poświęconej miodom i innym produktom pszczelim.

Mimo wszystkich wad cukru proponujemy Wam również ekologiczne cukry. Jeśli już musimy używać cukru – każdemu z nas zdarzy się zamarzyć o kawałku pysznego domowego ciasta – to używajcie proszę ciemnego cukru, najlepiej ekologicznego, który zawsze będzie miał lepsze wpływ na nasze zdrowie niż biały, rafinowany cukier niewiadomego pochodzenia. Znajdziecie go w zakładce cukry. Znajdziecie go również w zakładce syropy, w syropach które tam właśnie się znajdują. W wielu domach ekologiczny syrop z malin jest traktowany jako lekarstwo a syrop z agawy BIO lub organiczny syrop kokosowy ma również wielu fanów, którym udostępniamy je w zakładce SYROPY, SŁODY i MELASY obok innych produktów tego typu.

Ostatnia podkategoria w tej części naszego sklepu zawiera stewię oraz słodziki wykonane na jej bazie. Te drobne listki, występującej w Południowej i Środkowej Ameryce rośliny od zarania dziejów służyły tamtejszym mieszkańcom do słodzenia życia a pewnego czasu są coraz bardziej obecne w świadomości kulinarnej mieszkańców pozostałych części globu. Jest to spowodowane ich naturalną słodyczą połączoną z naturalną zerokalorycznością – rewelacyjna mieszanka, polecana każdemu.

CUKRY, MIODY, SŁODYCZE i DESERY

 FIT FRUIT Baton wiśniowy 23g FIT FRUIT Baton wiśniowy 23g
Producent: FIT FRUIT
Cena: 1,42 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl