Opcje przeglądania
Producent

Ekologiczne dania gotowe to ta kategoria żywności ekologicznej, której udział w sprzedaży rośnie najszybciej. Jest to zjawisko, które możemy obserwować nie tylko w Polsce, dzieje się tak na całym świecie. Nic nie zmieni faktu, że własnoręcznie przygotowany obiad przyrządzony ze zdrowych ekologicznych składników jest czymś najlepszym co może spotkać nas i członków naszych rodzin. Nic nie zmieni jednak również faktu, że mimo wszystkich zdobyczy techniki, które z dnia na dzień pozwalają nam oszczędzić coraz więcej czasu lub wykorzystać go jak najefektywniej to właśnie czas jest tym dobrem, które staje się coraz bardziej deficytowe.

Dzięki gotowym, daniom, znajdującym się w naszej ofercie oszczędzisz czas, bez ryzyka narażania się na konsumpcję przeogromnej ilości sztucznych dodatków, wzmacniaczy smaków, konserwantów, barwników, aromatów, atraktorów, zagęstników, zlepiaczy i innych zupełnie zbędnych wytworów przemysłu chemicznego, które są nam zupełnie obce i absolutnie niepotrzebne.

Ekologiczne dania gotowe są również naszymi towarzyszami w weekendowych i wakacyjnych wypadach, które choć pozwalają nam się oderwać od życia w miejskich murach naszych mieszkań.

Jeśli nie jesteście zmuszeni do korzystania z prezentowanych przez nas dań gotowych to na pewno urozmaicenie lub też ułatwienie codziennego gotowania zapewnią Wam ekologiczne sosy jakie znajdziecie w zakładce SOSY – wiele z nich jest przygotowanych na bazie pomidorów, które nieodmiennie przypominają nam smaki i zapachy lata nawet gdy za oknem widzimy deszczowe chmury i melancholijny kapuśniaczek, który na dań gotowych jednak nie należy.

Lato i krajobrazy malowniczej Toskanii przypomną Wam również każde ekologiczne peste, które jest chyba najszybszym pomysłem na prosty, zdrowy, naturalny obiad – skorzystajcie z jednego z ekologicznych makaronów, które proponujemy w części MAKARONY, dodajcie do niego organiczne pesto, które znajdziecie w zakładce PASTY, PESTO, HUMMUSY, TAHINY i KREMY i zdrowy obiad po kilku minutach staje się smacznym faktem.

W tej samej kategorii znajdziecie odpowiedź na pytanie co zrobić z popołudniem, które tak miło zaczęło się ekologicznym obiadem. Tą odpowiedź niech będą wszelkie ekologiczne pasty, kremy i hummusy, wykorzystacie do przyrządzenia kolacji składającej się z ekologicznych produktów. Te z nich które są wykonane na bazie słonecznika lub warzyw możecie wykorzystać również w trakcie przygotowania śniadania a jeśli lepiej odnajdujecie się w słodkich klimatach lub w Waszej duszy cały czas króluje wesołe, uśmiechnięte dziecko oczekujące słodyczy to skorzystajcie z produktów past i kremów przygotowanych na bazie kakao, bakalii i orzechów.

Wszystkie z nich znajdziecie w całej gromadzie ekologicznych produktów w tej właśnie kategorii.

DANIA GOTOWE, PASTY, SOSY ITP

 Pesto z bazylii BIO 180 g Pesto z bazylii BIO 180 g
Producent: LASELVA
Cena: 23,49 zł
szt.
zobacz więcej
Barszcz Czerwony SYS Barszcz Czerwony SYS
Producent: SYS
Cena: 4,92 zł
szt.
zobacz więcej
Barszcz Ukraiński - SYS Barszcz Ukraiński - SYS
Producent: SYS
Cena: 4,92 zł
szt.
zobacz więcej
Borowikowa z Łazankami - SYS Borowikowa z Łazankami - SYS
Producent: SYS
Cena: 5,68 zł
szt.
zobacz więcej
Falafel w proszku BIO 170g SOTO Falafel w proszku BIO 170g SOTO
Producent: SOTO
Cena: 10,88 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl