Opcje przeglądania
Producent

Mega hity i hity żywność ekologicznej

Nie da się chyba lepiej przedstawić tego co sami chcecie kupować z całej oferty żywności ekologicznej. Kilka słów wstępu: ta kategoria nie jest tworzona przez nas. To Wy, klienci naszego sklepu internetowego ze zdrową żywnością Naturik.pl oraz klienci każdego innego polskiego ekosklepu tworzycie tą kategorię. Nieważne czy robicie zakupy w sklepie internetowym czy stacjonarnym - za każdym razem kiedy wrzucacie coś do swojego ekologicznego koszyka macie wpływ na tą kategorię. BIO Mega Hity i BIO Hity są w związku z tym aktualizowane co miesiąc. Nie ma tu czegoś co dostało się tu niezasłużenie. Każdy produkt ekologiczny jaki tu znajdziecie jest produktem wybranym przez tysiące lub dziesiątki tysięcy klientów i dzięki temu otrzymał zaszczytny tytuł ekologicznego hitu. Lub ekologicznego Mega Hitu.
Jak to się dzieje ? Dzieje się to w ten sposób że największa polska hurtownia żywności ekologicznej - firma Bioplanet - co miesiąc analizuje wartość swojej sprzedaży w rozbiciu na poszczególne asortymenty. To co cieszyło się największym uznaniem klientów sklepów z żywnością ekologiczną ma szansę stać się hitem i znaleźć się w kategorii Hity żywności ekologicznej. To co nieprzerwanie znajduje się w tej kategorii a jego siła sprzedaży nie maleje - zostaje zaszczytną częścią kategorii Megahity Żywności Ekologicznej.

Oczywiście, nigdy nie musicie się sugerować tym co kupują inni. Jednak dla wielu klientów, znalezienie konkretnego produktu w jednej z tych kategorii, może być potwierdzeniem słuszności własnego wyboru.
Jeśli nie znajdziecie swojego ulubionego produktu ani w kategorii Hity Żywności Ekologicznej ani Megahity Żywności Ekologicznej, a Waszym zdaniem dany produkt na takie wyróżnienie zasługuje to kupujcie. Kupujcie sami oraz promujcie go wśród swoich znajomych i wśród znajomych Waszych znajomych. Opowiadajcie o nim Waszym krewnym, kolegom w pracy a także przypadkowo spotkanym osobom w metrze, autobusie lub pociągu. Jeśli zarazicie ich swoją pasją to bardzo możliwe, że już podczas kolejnej wizyty w naszym sklepie znajdziecie swojego faworyta wśród innych bestsellerów polskiego rynku żywności ekologicznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl