Suplementy diety jakie posiadamy w naszej ofercie to produkty sprawdzonych firm, z którymi współpracujemy od wielu lat. Jesteśmy pewni ich jakości a opinie nie tylko nasze ale również naszych klientów niezmiennie są dowodem na ich skuteczność. Suplementy diety jakie Państwu proponujemy to produkty, których waga w naszej sprzedaży nieustannie rośnie. Jest to dla nas dowód na to, że nasi klienci przykładają coraz większą wagę do ich roli w codziennej diecie. Wszyscy wiem, że najlepszym suplementem diety jest prawidłowo zbilansowana dieta oparta o składniki będące tym co kryje się pod hasłem żywność ekologiczna. Wszyscy o tym wiemy, wszyscy o tym mówimy ale prawda jest taka, że czasem dotykają nas problemy w kwestii, których chcemy zareagować bardziej, szybciej i ukierunkowanie. Właśnie wtedy prawidłowo dobrany suplement diety może być remedium na wiele z takich sytuacji.

Suplementy diety, które wam proponujemy są w dużej mierze oparte o jak najbardziej naturalne produkty, których stosowania możemy nie obawiać się tak jak ich tanich odpowiedników jakie możemy spotkać w kioskach, sklepach osiedlowych lub wielu niewyspecjalizowanych stronach internetowych. Suplementy, o których tu piszę zawierają skondensowane wyciągi ze znanych ze swej skuteczności roślin i ziół leczniczych. Są zamknięte w wygodnej do stosowania na co dzień kapsułce lub tabletce co pozwala zabierać je ze sobą w każdą podróż. Nawet tą najkrótszą: do pracy, szkoły lub na zakupy.

Jak przystało na sklep ze zdrową żywnością posiadamy w swojej ofercie suplementy diety, które tam gdzie to możliwe są produktami ekologicznymi. Dotyczy to takich produktów jak chlorella lub spirulina. Jest ona dostępna nie tylko w formie ekologicznej jak i konwencjonalnej ale również w tabletkach oraz proszku. Jest to o tyle istotne, że te suplementy diety są często przez Was wykorzystywane jako składniki codziennych koktajli lub innych produktów owocowo - warzywnych. Zawsze w takiej sytuacji warto skorzystać z proszku. Wtedy kiedy używacie ich podobnie jak innych suplementów forma tabletki jest o wiele wygodniejsza.

Czy wybrać ich formę ekologiczną czy konwencjonalną ? Zawsze warto pochylić się nad wersją ekologiczną. Jest ona zdrowsza, czystsza i bardziej ekologiczna w sensie dbałości o czystość naszej planety. Powinno ono być dla nas równie ważne jak nasze własne zdrowie, bo podobnie jak to że zdrowie jest tylko jedno, tak samo Ziemia jest tylko jedna.

SUPLEMENTY i SUPERFOODS

Acerola Duo Proszek 200g  SANBIOS Acerola Duo Proszek 200g SANBIOS
Producent: SANBIOS
Cena: 60,69 zł
szt.
zobacz więcej
Algi-Mix (100 tabletek) SANBIOS Algi-Mix (100 tabletek) SANBIOS
Producent: SANBIOS
Cena: 41,16 zł
szt.
zobacz więcej
Axanta Colway 60 kapsułek Axanta Colway 60 kapsułek
Producent: COLWAY
Cena: 120,18 zł
szt.
zobacz więcej
Biochelat Cynk+Miedź+Chrom INVEX Biochelat Cynk+Miedź+Chrom INVEX
Producent: INVEX
Cena: 34,92 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl