Jaka jest zawartość cukru w naturik.pl ?

Cukry jakie prezentujemy w naszym sklepie to, podobnie jak większość proponowanych Państwu produktów, produkty ekologiczne. Nie namawiamy nikogo do spożywania dużych ilości cukru i nie twierdzimy, że cukier krzepi. Mamy jednak pełną świadomość, że są sytuacje w których jego użycie staje się koniecznością. Jeśli stoicie w obliczu upieczenia ciasta lub przygotowania innego słodkiego deseru to skorzystajcie z cukru ekologicznego. Może to być ekologiczny cukier trzcinowy, ekologiczny cukier kokosowy, ekologiczna melasa lub jeden z kilku innych produktów proponowanych przez nas w niniejszej kategorii.

Jeśli chcecie skorzystać z naszej oferty produktów słodzących to nie jesteście na szczęście skazani na cukier. Do wyboru macie również inne produkty jak ksylitol i erytrytol. Nie każdy wie, że są one alkoholami i z tego powodu bezwzględnie nie powinno się ich podawać naszym domowym zwierzakom. W ofercie mamy również stewię, której słodki smak jest połączony z brakiem kalorii. Proponujemy Wam również kilka różnego rodzaju melas, które również mogą być wykorzystane przy wyrobie domowych słodkości.

Uzupełnieniem naszej oferty są słodkie, ekologiczne syropy. Ekologiczny syrop z agawy i ekologiczny syrop klonowy to produkty, które przywędrowały do nas z Ameryki: Południowej w przypadku agawy i Północnej w przypadku klonu. Z powodzeniem odnalazły się jednak na naszym rynku i chętnie są stosowane jako zamiennik białego, pozbawionego wartości odżywczych cukru krystalicznego, który czyni w naszych organizmach prawdziwe spustoszenie, zwłaszcza przy jego nadmiernym używaniu.

Jaka zatem jest zawartość cukru w naturik.pl ? Przejrzyjcie niniejszą kategorię i oceńcie sami :)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl