Ekologiczne sosy to ciekawe urozmaicenie każdego dania

W tej kategorii znajdziecie wszystko to co może być ciekawym dodatkiem do każdego posiłku. Nie tylko obiadu czy ciepłej kolacji ale również tak prozaicznych z pozoru dań jak popularne kanapki. Możecie je urozmaicić chociażby dzięki dodatkowi jednego z licznych ketchupów, które znajdziecie wśród naszych propozycji w tej kategorii. Ketchup - dziecko kultury masowej - bardzo często kojarzy nam się z popularnymi fast foodami co jest dla niego trochę krzywdzące. Jest to przecież rodzaj sosu pomidorowego z przyprawami. Jak każde danie może być on również przyrządzony z produktów ekologicznych lub nie. Podobnie jak inne tego typu produkty może być on przygotowany z przeróżnymi dodatkami, w przeróżnych wersjach smakowych. Znajdziemy więc ekologiczne ketchupy łagodne, pikantne, bez dodatku cukru czy też dla dzieci.
Tak samo jest ze wszystkimi innymi tego typu produktami z naszej oferty. Są to po prostu ekologiczne odpowiedniki popularnych w polskich domach sosów, dressingów i majonezy, sosy typu pesto, musztardy, koncentraty i passaty pomidorowe. Warto dodać, że proponowane przez nas majonezy są w dużej części produktami wegańskimi. Powstaje w ten sposób możliwość wyjścia z impasu w jakim są miłośnicy majonezu, którzy, w zgodzie ze swoim sumieniem chcieliby pozostać przy wybranej przez siebie diecie wegańskiej a z drugiej strony chcieliby przypomnieć sobie jak duża radość sprawia im dodatek majonezu do ulubionych potraw.
Jeśli chcielibyście aby ketchup, majonez, musztarda i inne sosy towarzyszyły Wam codziennie wybierzecie wartościowe, ekologiczne i zdrowe produkty BIO. Ekologiczne sosy są dobrym rozwiązaniem Waszych problemów zdrowotnych i pozwalają cieszyć się nim jak najdłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl