Opcje przeglądania
Producent

Bogactwo produktów jakie zawiera w sobie kategoria ekologiczne warzywa, owoce, grzyby i orzechy jest prostym odbiciem tego co oferuje nam w swojej dobroci sama natura a z drugiej strony jest to dowód na to jak ważne są produkty z tej grupy w naszej diecie, sposobie odżywiania się, zdrowiu – jednym słowem jak ważne są warzywa, owoce, grzyby i orzechy w naszym życiu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najwartościowsze są produkty świeże do dostęp oferuje Wam lokalny sklep ze zdrową żywnością w Waszej okolicy lub Wasz ogród, w którym możecie pomagać sobie ekologicznymi nawozami z kategorii DOM I OGRÓD. Z drugiej strony nie przez cały rok macie dostęp do produktów świeżych i wtedy naszą odpowiedzią na Wasze potrzeby jest nasza oferta umieszczona w kategorii, którą właśnie w tej chwili oglądacie. Co Wam proponujemy ?

Po pierwsze są to wszelkiego rodzaju przetwory warzywne. Najczęściej wybierane z nich to oczywiście wszelkiego rodzaju ekologiczne pomidorowe koncentraty, pulpy i passaty, które każdy z nas stosuje co tydzień w kuchni niezależnie od pogody i pory roku. Towarzyszą im również pomidory całe lub w kawałkach, które są doskonałym uzupełnieniem wspomnianych przed chwilą pomidorów w formie płynnej a także szeroki wybór ketchupów – także ketchupy ekologiczne przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach, których gust kulinarny czasem jest nadzwyczajne, podobnie jak nadzwyczajne są dzieci. Znajdziecie tam również buraczki w różnej postaci oraz sałatki przygotowane na bazie kapusty, ogórków i innych warzyw.

To co pozwoli Wam pogodzić się z brakiem świeżych warzyw poza sezonem wiosenno – letnio – jesiennym są produkty umieszczone przez nas w kategorii warzywa suszone. Są one nieocenione w kuchni kiedy dzięki nim możemy liczyć na żelazną,ekologiczną rezerwę warzywną w różnego rodzaju nieprzewidzianych okolicznościach, które czyhają każdego dnia. Warto o ich pamiętać również w przypadku wszelkiego rodzaju wypraw wakacyjnych w mniej lub bardziej dzikie okolice kiedy codzienny dostęp do świeżych produktów może być w pewien sposób utrudniony. Dzięki temu warto pamiętać o suszonych, naturalnych, ekologicznych warzywach nie tylko w zimie ale również w lecie gdyż nigdy nie wiadomo kiedy mogą się nam przydać.

Kolejne kategorie to warzywa marynowane z jednej strony a kiszone z drugiej strony. Niby podobne aczkolwiek zupełnie inne: marynowane to nieodłączni towarzysze wszelkich gastronomicznych wydarzeń towarzyskich i samotnych, kiszone to potężna dawka naturalnych probiotyków, które są podstawą naszego zdrowia i odporności – pamiętajcie o wszelkich naturalnych kiszonkach przez cały rok i suplementujcie się nimi ze smakiem.

Ostatnią grupą produktów są warzywa w zalewie, z których wyodrębniliśmy oliwki. To one przypomną Wam o niezapomnianych chwilach przeżytych w trakcie śródziemnomorskich wakacjach, a tym z Was którzy jeszcze nie mieli szansy ich przeżyć dadzą namiastkę wrażeń kulinarnych, które kojarzą ze słonecznymi plażami Grecji i Hiszpanii bo właśnie stamtąd pochodzą w dużej mierze przepyszne, ekologiczne oliwki, które znajdziecie w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl