Opcje przeglądania
Producent

Żywność ekologiczna to sedno, rdzeń i podstawa naszej oferty. Żywność ekologiczna to ta część naszej propozycji od, której się wszystko zaczęło i co było podstawą do powstania naszego sklepu naturik.pl. Od lat obserwujemy zmieniający się rynek produktów BIO, zarówno od strony producentów i dystrybutorów jak i klientów zainteresowanych produktami ze znakiem ekologicznym. Na bieżąco śledzimy trendy jakie panują na rynku i dzięki temu staramy się dopasować naszą ofertę do zmieniających się upodobań naszych klientów. Żywność ekologiczna charakteryzuje się niezmiennie rosnącym udziałem w sprzedaży detalicznej. Nieustająco dużym powodzeniem cieszą się tradycyjne produkty BIO jak kasze, mąki czy oleje ale z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie produktami bardziej złożonymi jak masła orzechowe lub migdałowe, gotowe dania obiadowe lub pasztety wegetariańskie.

Staramy się aby nasza oferta żywności ekologicznej była zawsze uzupełniona o produkty, które są na rynku nowościami. Staramy się aby w naszej ofercie pojawiały się produkty ekologiczne, na które sami mamy ochotę ale liczymy się z tym, że każdy z nas ma trochę inny gust więc niczego nie dyskwalifikujemy.

Nie jest zatem dla nas podstawą wyboru to czy sami coś lubimy czy nie. Podstawą wyboru produktów które znajdują się w naszej BIO ofercie jest to fakt posiadania certyfikatu ekologicznego lub pochodzenia od dobrych i sprawdzonych dostawców, którzy swoim doświadczeniem oraz zaangażowaniem dają rekojmię i gwarancję uczciwego podchodzenia do swoich produktów. Jest to szczególnie ważne w naszej branży bo wszyscy wiemy, że żywność ekologiczna jest nie tylko pożywieniem ale również formą pomocy przy zapobieganiu a czasem nawet leczeniu przeróżnych chorób, alergii i nietolerancji.

Zdajemy sobie z tego sprawę dlatego jakość naszej oferty leży nam szczególnie na sercu. Staramy się to zawsze pogodzić z naprawdę niską ceną oraz krótkimi terminami dostaw tak aby zakupy w naszym sklepie były dla Was przyjemnością a nie obowiązkiem. Bo zakupy podobnie jak jedzenie mogą być naprawdę przyjemne :)

 Bombilla Yellow 0,33 l DRINK2ME Bombilla Yellow 0,33 l DRINK2ME
Producent: DRINK2ME
Cena: 6,15 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl