Ekologiczne proszki i płyny do prania są rozwiązaniem skutecznym i przyjaznym środowisku. Są doskonałą alternatywą dla standardowych produktów tego typu, które nie są opatrzone żadnym oznaczeniem wskazującym na ich ekologiczny charakter.

Ekologiczne proszki i płyny do prania są produkowane na bazie naturalnych olejów roślinnych, kwasu cytrynowego, mydeł roślinnych i pochodnych alkoholi takich na przykład siarczany alkoholi.

Poza tym, o czym warto pamiętać, olejki zapachowe wykorzystywane w produkcji ekologicznych płynów i proszków do prania są naturalnymi olejkami roślinnymi a nie żadnymi sztucznie uzyskiwanymi kompozycjami zapachowymi, które choć początkowo dają podobny zapach to nie są jednak w żadnym stopniu produktami pochodzącymi wprost z natury. Są to zawsze produkty przemysłu chemicznego imitujące tylko produkt naturalny.

To właśnie dzięki ich dodatkowi ubrania prane w ekologicznych proszkach i płynach do prania nabierają pięknego, naturalnego zapachu, który utrzymując się jeszcze długo po praniu sprawia, że szybko stają się naszymi ulubionymi produktami.

Dzięki zdobyczom współczesnej nauki siła i skuteczność oferowanych tu produktów nie ustępuje innym wyrobom tego typu a ich ekologiczny charakter powoduje, że używając ich pomagamy w zachowaniu równowagi na całej, naszej planecie, równocześnie nie narażając zdrowia naszego i naszych dzieci.

proszki, płyny do prania, płukania

Ekologiczny wybielacz  450 g   SONETT Ekologiczny wybielacz 450 g SONETT
Producent: Sonett
Cena: 18,62 zł
szt.
zobacz więcej
Ekologiczny wybielacz  900 g  SONETT Ekologiczny wybielacz 900 g SONETT
Producent: Sonett
Cena: 24,76 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl